Sosyal Medya

Çok değil, birkaç sene önce işletmeler sosyal medyada yer almayı düşünmezlerdi. Düşünenler ise kendilerinin ya da personellerinin rastgele paylaşımlar yaparak, sosyal medyayı aktif kullandıklarına inanırlardı.

Fakat şimdi, siz bu yazıyı okurken, rakipleriniz sosyal medya araçlarını kendi markaları için profesyonel yardımlar alarak kullanmaya başladılar bile.

Bu sayede müşteri sadakatini geliştirdiler, müşterileriyle iletişimi daha kolay bir hale getirdiler ve marka bilinirliği oluşturarak satışlarını arttırdılar.

Eğer siz de yeni dünyada yer almak, işletmenizi doğru hedef kitleye tanıtmak istiyorsanız sosyal medyaya şans tanıyın.

Çünkü sosyal medya araçları müşterilerinize ulaşmanızı, yeni ilişkiler yaratmanızı ve tanınmış bir marka olabilmenizi sağlar.

Fikr-i Hayal; sizin markanızı, günlük paylaşımlar ve firmanıza özel içerikler üreterek, Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter platformlarında sizin adınıza, gizlilik ilkesini esas alarak temsil eder. Daha fazla hedef kitleye ve takipçiye ulaşmanız için Facebook, Twitter, Linkedin ve Instagram Reklam Stratejileri önererek, markanıza en uygun reklam kampanyalarını hazırlar ve bütçe ve etkileşim takibini yapar.